O společnosti

Společnost byla založena jako společnost s ručením omezeným ke dni 23.11.1993. Od svého založení se zabývá projektováním, poskytováním inženýrských služeb pro široký okruh zákazníků od elektrárenské společnosti ČEZ, a. s. až po malé regionální společnosti., výrobou rozváděčů nn, montáží, údržbou, opravami, revizemi elektrického zařízení do i nad 1000V v prostorách bez i s nebezpečím výbuchu.

Historie společnosti

Naše společnost pod názvem ENERGO Tušimice s.r.o. zahájila svojí činnost jako klasická elektromontážní firma. Krátce po svém vzniku se stala významným dodavatelem společnosti ČEZ, a.s.

Společnost ENERGO Tušimice s.r.o. vznikla na základě vítězného návrhu na zajištění ucelených částí údržbových a opravárenských činností na Elektrárně Tušimice II. a Elektrárně Tušimice I, a to transformací ze soukromé firmy SC service. Oficiální vznik se datuje na 22. prosince 1993, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku v Ústí n/L oddíl C číslo vložky 6088. Po rozhodnutí ČEZ, a. s. zajišťovat údržbové a opravárenské činnosti dodavatelsky firma převzala část zaměstnanců údržby elektro ETU II a ETU I a v roce 1994 začala zajišťovat údržbu pro ČEZ, a. s. ETU. V roce 1995 jsme převzali zbývající část zaměstnanců údržby elektro a profesně se posunula opět o stupínek výše.

Spolupráce se silnými a technicky renomovanými zákazníky a partnery, byla nepochybně tou hnací silou, která naši společnost dovedla do dnešní podoby odborně a profesně zdatné firmy se silnou ekonomikou a umožnila jí zaujmout významné postavení na trhu.

Již od počátku naší činnosti jsme si postavili rovnítko mezi pojmy kvalitní práce” a spokojený zákazník”.

Služby poskytované společností Energo Tušimice směrují k využití nejnovějších trendů a vědeckých poznatků, dokonalým využitím technologií a používaných materiálů minimalizujeme vliv na životní prostředí dle ČSN EN ISO 14001. Pozornost je věnována, minimalizaci vzniku odpadů,a následné ekologické likvidaci, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001.

ENERGO Tušimice s.r.o. Projekce, inženýrink a řízení jakosti

ENERGO Tušimice s.r.o. Vedení společnosti

Sídlo společnosti

ENERGO Tušimice s.r.o.
Tušimice č.p. 19
432 01 Kadaň

Organizační struktura

Organizační struktura

ENERGO novinky

01.01.2020

Hledáme nové spolupracovníky

Hledáte novou pracovní příležitost? Více informací v menu Kariéra

více

01.01.2014

Údržba logického celku elektro

Naše společnost se stala dodavatelem údržby logického celku elektro Paroplynové elektrárny Počerady společnosti ČEZ, a. s.

více

01.04.2013

LC VEP Zauhlování

Byli jsme vybráni společností ČEZ energetické produkty s.r.o. jako partner pro údržbu části elektro pro logický celek Vedlejší energetické produkty a zauhlování Elektrárny Tušimice II

více

Tvorba webových stránek: Creative Vision s.r.o.
Redakční systém 4site CMS